Бізнес

“Яндекс” пояснив закриття своїх офісів в Україні

Російська компанія “Яндекс”, яка закриває офіси в Україні, офіційно роз’яснила своє рішення.

“Компанію “Яндекс.Україна” внесено до списку санкцій, і вона фактично не може вести діяльність на території України. Зокрема, всі рахунки компанії заблоковані, і ми не можемо платити заробітну плату працівникам, розраховуватися зі своїми підрядниками. Тому ми прийняли рішення закрити офіси в Києві та Одесі”, – повідомили прес-служба українського представництва “Яндекса”, додавши, що багато працівників отримають пропозиції продовжити роботу за кордоном.

За підрахунками компанії, на момент введення санкцій сервісами “Яндекса” користувалися понад 11 млн українців.

Нагадаємо, 29 травня “Яндекс” повідомив про перевірки Служби безпеки України в офісах компанії в Києві та Одесі. Як повідомили пізніше в ГПУ, силовики знайшли “багато цікавого”.

Крім того, за повідомленнями ЗМІ, офіс в Україні закриває також російська соціальна мережа “ВКонтакте”.

Нагадаємо, президент України Петро Порошенко ввів в дію рішення Ради національної безпеки і оборони, яке передбачає заборону російських інтернет-сайтів і сервісів, в тому числі “Mail.ru” (www.mail.ru), соцмереж “Вконтакте” (www.vk .com) і “Одноклассники” (www.ok.ru), а також до низки сервісів російського порталу yandex.ru і інших російських ресурсів.

У свою чергу, в МВС України висловили розуміння, що в короткі терміни виконати рішення Ради національної безпеки і оборони України про блокування російських сайтів не є можливим, однак очікують, що провайдери сумлінно його виконуватимуть.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *