Культура Місто

“Агній” та театрали запросили дітвору до казки

Для юних відпочивальників пришкільних таборів у Прилуках безліч розваг. Незвичайні та захоплюючі ідеї вигадує творчий колектив міського будинку культури. Країна Небувандія та її господар Пітер Пен гостинно відкривали свої двері перед дітлахами впродовж двох днів -12 та 13 червня. Діти виконували цілу низку завдань – допомагали Пітеру Пену згадати, завдяки яким чарам він може літати. Для цього учасники пригод повинні були пройти ігрові локації, щоб зібрати літери для кодового слова.


Квест розпочинався на танцювальному майданчику з естафет і швидко перемістився до парку міського будинку культури. Там на малечу чекали 6 захоплюючих ігрових майданчиків. Малечі довелось виконувати дотепні завдання:
1. Зуміти пронести воду під чарівною веселкою;
2. Пройти через перешкоди капітана Джеймса Гака, збираючи чарівні смарагди;
3. Провести м’яч у лунку в заплутаному лабіринті;
4. Пережити атаку гармат та диких індіанців та багато інших конкурсів та завдань.


Здійснити непросту подорож дітям упродовж квесту допомагали аніматори з маршрутними картами. В їх ролі – учасники театру вогню та світла «Агній» та юні Новотеатрівці. Із завданням впоралися на «відмінно» – увійшли в роль на всі 100. За два дні організатори встигли запросити до країни Небувандії усіх табірних відпочивальників міста і навіть з району.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *