Культура Місто Україна

Прилучани відвідали колишнє “лігво” Віктора Януковича

Ми завжди повинні шанувати, поважати та піклуватись про людей похилого віку. Вони в свій час віддавали своє здоров’я, натхнення, любов для майбутніх поколінь. Сумлінно працювали, не покладаючи рук, а нині заслуговують на достойний відпочинок.

За сприяння ГО Українська громадська рада та голови правління – Юлії Капран була організована екскурсія для прилуцьких пенсіонерів. Поїздка відбулася 14 червня 2017 року від міста Прилуки до Національного парку Межигір’я.

Подорож була цікавою, приємною, корисною. Під час поїздки з’явилися спільні теми для розмов, спілкування здавалося, ніби між старими друзями. Щойно всі прибули до місця призначення, слова захвату не зникали до від’їзду. Екскурсанти відвідали зоопарк, вольєри зі страусами, маєток, милувалися краєвидами садиби та парку, споглядали на качок та лебедів в озері.

” Для всіх нас, “не балуваних” увагою людей, які багато десятиліть працювали на благо нашого міста, не шкодуючи сил, знань, власного часу, ніколи не вимагаючи нічого навзаєм, екскурсія видалась вражаючою та емоційною. Підводячи підсумок, можемо сказати, що такою мусить бути вся наша рідна Україна. Доглянута, люба і шанована”, – ділилися враженнями пенсіонери.

Ми підтримуємо всі покоління і вносимо добро, повагу і тепло в серце кожного.

 

Прес-служба ГО “Українська громадська рада”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *