Культура

Прилуки обрали королеву

Кожна жінка прагне бути чарівною і неповторною, і це нікого не дивує. Як стверджують учасниці конкурсу, вони тут трішечки і для свого задоволення, але здебільшого, щоб привернути увагу, здивувати, звабити та підкорити чоловіків.  Професіонали говорять, що конкурс краси – це шоу, приречене на успіх; незвичайне, дивне видовище, тому, що краса сама по собі – явище надзвичайне.

Так, 27 травня 2017 року, в концерт-холлі, диско-клубі Al Capone, 8 найчарівніших дівчат нашого міста позмагалися за титул «Прилуцька красуня – 2017». Кожна учасниця ретельно готувалася, адже вже 7 років в Прилуках не проводився цей конкурс краси. І саме цьогоріч, за сприяння благодійної організації «Мистецькі барви», шоу-агенції «PRO свято» та концерт-холлу, диско-клубу Al Capone, в нашому місті відновили традицію проведення «Прилуцької красуні».

Дівчат оцінювало компетентне та справедливе журі, справжні експерти і цінителі жіночої краси: директор туристичної агенції «Моя країна» Олег Рябков, головний спеціаліст у справах сім’ї та молоді міської ради Олена Опанасенко, директор телекомпанії «ТБ Прилуки» Ірина Павлютіна, представник від ВО «Батьківщина» Ігор Ткаченко та директор шоу-агенції «PRO свято» Олександр Дубовик. Окрім голосів журі до уваги приймалося й голосування проведене серед присутніх глядачів, так, кожна людина мала змогу прийняти участь у визначення титулу «Прилуцька красуня глядацьких симпатій – 2017», голоси зараховувалися лише на відривних талонах.

Учасниці конкурсу були готові до будь-яких перетворень, але безперечно, найдієвішим способом продемонструвати всю досконалість своєї статури є показ мод у коктельних сукнях, наданих магазином стильного одягу «Ніка», купальниках, які були представлені з колекції 2017 року магазину «Шедевр»,  а також, відповідно до стилю сьогодення, у молодіжній колекції магазину «Черніка».  Кульмінацією конкурсу стало дефіле учасниць у весільних сукнях від магазину «Наречена», адже ще такі юні і тендінті дівчата виглядали, як справжні леді.

Наприкінці вечора кожна конкурсантка отримала свій титул, були визначені переможниці у номінаціях: «Прилуцька красуня Чарівність – 2017», «Прилуцька красуня Елегантність – 2017», «Прилуцька красуня Грація – 2017»,  а також ІІІ, ІІ та І віце Прилуцька красуня – 2017, «Прилуцька красуня глядацьких симпатій – 2017» і, звичайно ж,  «Прилуцька красуня – 2017», звання якої виборола учасниця №2 – Аліна Мусієнко.

Жіночі посмішки, вогні софітів, неповторні дівчата, достойні чоловіки, безліч подарунків та вітань – по праву можна сказати: свято вдалося на славу. Кожна дівчина отримала подарунок, пам’ятну стрічку, а також, додатково сертифікати від спонсорів конкурсу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *