Культура Місто

Подарунок дітям від ГО “Українська громадська рада”

Прилуки потребують більше культурних та освітніх проектів! Через брак коштів у міському бюджеті фінанси витрачаються на першочергові потреби містян. Іноді на «дрібні » проекти, які можуть розширити можливості населення, просто не звертають  уваги.

Кінотеатри під відкритим небом знову набирають популярності серед людей різного віку, тим паче, що кінопокази на свіжому повітрі корисні не тільки для культурного та духовного збагачення, а ще й для здорового відпочинку. Активісти Центру творчості дітей та юнацтва звернулися до ГО «Українська громадська рада» з проханням про допомогу у придбанні сучасного кінопроекційного та звукового обладнання.

Команда громадської організації не могла залишитись осторонь даного питання. Тому 1 червня в День захисту дітей голова правління Юлія Капран з учасниками ГО УГР подарували центру, а заодно і всім при лучанам, нове сучасне обладнання для кінотеатру під відкритим небом. Кіно- та мульт-сеанси зможуть відвідувати всі бажаючі.

Організоване небайдужими та активними батьками, дитяче свято в центральній частині міста, головним спонсором якого виступила ГО Українська громадська рада. Безмежна кількість сяючих дитячих оченят і посмішок заповнили весь простір позитивним настроєм. Розваги, конкурси та майстер- класи захопили, навіть  дорослих.

Українська громадська рада із задоволенням реалізовує проекти для культурного, духовного, спортивного та освітнього розвитку населення.

Прес-служба ГО “Українська громадська рада”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *