Медіа Місто

У Прилуках привітали журналістів

Одразу 7 друкованих видань, 2 телебачення і 2 радіо. Не кожне місто може похвалитися такою кількістю засобів масової інформації. У Прилуках – це все є. А ще штат висококваліфікованих професіоналів, які в свята і будні, натхненно працюють над пошуком цікавих, нестандартних новин. 6 червня «медійники» відзначають своє професійне свято. На урочистостях у міській раді винуватцям свята побажали натхнення, добробуту та миру.

 
Журналістика – одна з найцікавіших професій. «Акулам пера» завжди болить несправедливість, кривда, обман, і саме з цими явищами вони завжди борються. Журналістика – четверта влада, яка допомагає вирішувати найзаплутаніші проблемні ситуації, йшлося під час святкового заходу. За сумлінну працю, високу професійну майстерність та з нагоди дня журналіста, кращі працівники цієї професії отримали подяки від міського голови та квіти.
Журналіст – це ніби душевне покликання. Щоб стати хорошим спеціалістом, потрібен колосальний життєвий досвід. На свято завітало багато представників цієї відповідальної професії, які на журналістській ниві трудяться вже не один десяток років. Брати з них приклад – завдання сьогоднішніх молодих журналістів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *