Місто Популярні

Відбулась відкрита першість міста з армспорту

20 травня 2017 року, безпосередньо під час проведення Миколиного ярмарку в Прилуках відбувся відкритий чемпіонат міста з армспорту. Мірятись силами виявили бажання одразу 25 містян та гостей міста. Спортсменів поділили на чотири вагових категорії – до 70 кг, до 80 кг, до 90 кг і «90+». Грандіозним фіналом турніру була битва за золоті медалі в абсолютній першості, де мали змогу помірятися силами спортсмени у всіх вагових категоріях.


На ліву та праву руку в категорії «до 70 кг» переміг Владислав Косенко, тоді як золоті медалі на обидві руки серед богатирів вагою «до 80 кг» здобув Олександр Остапенко. Як на ліву, так і на праву руку в категорії «до 90 кг» сильнішим виявився одноосібний лідер у цій вазі Мірошниченко Олександр. В той же час, серед важковаговиків вагою понад 90 кг не знайшов собі рівних Буряченко Олександр, що зміг перемогти опонентів, як на ліву, так і на праву руку. Найзапекліші баталії чекали глядачів в абсолютній першості, де два тезки – Олександр Мірошниченко і Олександр Остапенко обидва рази з перемінним успіхом здолали один одного в фіналах. Таким чином, абсолютним чемпіоном на праву руку у відкритій першості міста виявився Олександр Остапенко, а Олександр Мірошниченко в цей день заслужив титул прилучанина з сильнішою лівою рукою.

 
Організаторами відкритої першості виступили СБК «V LICHMAN V» та Чернігівська федерація армспорту, що діє за підтримки Віталія Лічмана, а також сектор по фізичній культурі та спорту Прилуцької міської ради. Кращі спортсмени буди нагороджені кубками та медалями, а абсолютним чемпіонам дісталися цінні подарунки від спонсорів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *