Місто Скандали

Дев’ятка повертається на маршрут

“Девятка” знову відновить перевезення пасажирів з 12 червня. Автобус, що курсує по маршруту: “Селище Будмаш – Тваринмаш” припинив рух у перший день літа.
Ще 23–го травня надійшло повідомлення від перевізника, що даний маршрут не рентабельний і збитковий, і він припиняє рух автобусу з 1 червня, не дочекавшись офіційного розірвання договору рішенням виконавчого комітету за його ініціативи.
Відновлення 9-го маршруту відбудеться на підставі заяви перевізника, в якій він констатує придбання нового автобусу на іншому, більш економному виді палива – газо-метані. Своєю другою заявовою перевізник відкликає попередню, розповідає заступник міського голови Олександр Сивенко, тим самим залагоджуючи конфлікт. Нагадаємо, попередньо перевізник вимагав підвищити основний тариф з перевезення пасажирів до 4.50, для школярів та пільговиків – до 3 гривень 50 коп. Насьогодні плата за аналогічні послуги для всіх пасажирів становить 4 грн, для пільвиків і школярів – 2 грн. Ці тарифи було введено в дію з 1 червня.
Загалом ситуація з перевезеннями пасажирів у місті напружена, говорить Олександр Сивенко.

Причина – в цьому та наступному році відбудуться найбільші конкурси на вигідних маршрутах. В 2017-18 рр закінчуються 5-річні договори з тими перевізниками, які виграли конкурс у 2012-2013 роках.
До цього часу не можуть знайти свого перевізника маршрут № 16, який не курсує з 1 травня, маршрути №13, 30, та 3-А. Є проблеми з перевезенням пасажирів і по маршруту №2.

Одна відповідь

  1. Велике прохання продовжити розклад руху маршруту №20, це чудовий маршрут, який задовольняє багатьох людей.Не зрозуміло, чому рух автобуса припиняється в 17-20, адже люди працюють і до 18 години. А ще булоб дуже добре, якби автобус їздив до 20-00.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *