Місто Популярні

Останній дзвоник в Педколеджі

«Викладачі навчали вас в пораді і розмові,
Були завжди опорою для всіх.
Й студенти вірили: є вищий сенс в любові,
Безчестя, підлість, зрада – тяжкий гріх!»

Красиві сукні, яскраві посмішки, різнокольорові кульки, море позитиву та сльози на очах – саме таким був останній вівторок травня в Прилуцькому гуманітарно-педагогічному коледжі ім.І.Я.Франка. Адже, тут 30 травня 2017 року зібрався увесь педагогічний та трудовий колектив закладу разом зі студентами, а також своїми, тепер уже без перебільшення, молодими колегами, щоб відзначити свято Останнього дзвоника.

Під бурхливі оплески студенти-випискники проходили червоною доріжкою та тріумфальною аркою на свято останнього дзвоника. Їх супроводжували надійні помічники і порадники, завжди серйозні, але всерозуміючі, щирі і добрі, вимогливі і справедливі завідуючі відділеннь, а також куратори академічних груп, які всі 4 роки були наставниками, друзями і батьками, піклувалися про своїх таких ще юних і водночас дорослих дітей.

Першою всіх випускників, викладачів та гостей заходу, зі святом останнього дзвоника вітала очільниця закладу, кандидат філологічних наук Юлія Олександрівна Шакура, яка також нагородила почесними грамотами, дипломами та сертифікатами студентів, які мають визначні досягнення в навчанні та творчості. Символічним було те, що до відзначення Останнього дзвоника приєдналася людина, яка віддала коледжу більше 30 років свого життя, яку всі щиро люблять і поважають, мер міста Ольга Михайлівна Попенко.

Педагогічний коледж здавна славився своїми традиціями, які підтримують уже не одне покоління випускників закладу. І однією з них є останній музичний чи танцювальний подарунок рідному коледжу. Не порушували традицій і цьогоріч, так випускники всіх груп підготували прощальні вітання коледжу та викладачам, а також станцювали останній вальс в стінах рідної альма-матір.
Найочікуванішою подією цього дня став, звісно ж, звук Останнього дзвінка, який цьогоріч пролунав для 154 студентів ІV курсів і ознаменував для них початок нового, дорослого і професійного життя.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *