Місто Скандали

Відсторонить не можна помилувать

12 червня 2017 року на інформаційному сайті http://pik.cn.ua було викладено спростування статті, що вийшла з-під пера журналістів “Право на захист”, де йшлося про відсторонення з посади очільника Прилуцької поліції. Спростовував “чутки” Сергій Бриль, який займає посаду прес-секретаря Чернігівської національної поліції. Пан Бриль наголосив на тому, що Руслана Петровича Крахмільця, не було відсторонено від своїх обов’язків, та також акцентував увагу читачів на тому, що в жодному кримінальному провадженні очільник прилуцької поліції участі не бере.

Журналісти “Право на захист” відреагували на подібну заяву з боку прес-секретаря обласної поліції та відправили до Чернігова свого спеціального кореспондента, для спілкування та уточнення обставин. Нажаль, пан Бриль не дав офіційного коментаря. Але в усній формі кореспонденту “Право на Захист” поліціянт повідомив: “Я, як тільки прочитав статтю на порталі “Prorok.org.ua”, де була оприлюднена інформація про відсторонення Руслана Петровича, відразу зателефонував йому. Як тільки пан Крахмілець підняв слухавку, я запитав: “Це правда чи ні?”. “Руслан Петрович відповів, що інформація не відповідає дійсності, та ніхто його не відсторонив від обов’язків. Також він назвав чутками дані, що розповсюджують журналісти “Право на захист”. Лише після особистої розмови з фігурантом статті, я спростував так би мовити – “Чутки”” – завершив прес-секретар Національної поліції в Чернігівській області.

В свою чергу журналісти “Право на захист”, додають офіційні факти, що свідчать про те, що дійсно є кримінальне провадження, у якому фігурує ім’я Руслана Петровича Крахмільця. (фото документу)

На прохання обласної прес-служби сайт “ПІК” викладав спростування, але за день текст статті серйозно змінився

 

Одна відповідь

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *