Культура Місто Новини

Святкуємо День Молоді разом

22 червня

Відбудеться «Круглий стіл» за присутності представників молодіжних ГО, що пройде під назвою «Молодість вперед крокує».

24 червня

О 10.00 організовується велопробіг “Молодь за здоровий спосіб життя”, лінія старту для учасників якого буде знаходитись на стадіоні «Супутник». Після цього велосипедисти прослідують до території санаторію «Берізка», де відбудуться змагання «CrossCountry». Кожен учасник отримає порцію смачного кулішу. Фінішна лінія для велопробігу знаходиться на міському пляжі, де з 10.00 вже буде проходити турнір з пляжного волейболу, що відбудеться на майданчиках міського пляжу.

25 червня

З 16.00 розпочнеться ряд заходів з нагоди головного свята молоді, перший із яких відбудеться на Центральній площі міста. Дебютним виявиться міні-фест з екстрим-спорту, орієнтований на активну молодь. На алеї Любові Забашти відкриється виставка робіт молодих фотографів та художників, також заплановані фотосушка, фотозони та майстер-класи з образотворчого мистецтва.

Памятник Тарасу Шевченку стане базовим пунктом для «Відкритого мікрофону», куди запрошуються всі талановиті барди та поети, що мають змогу продемонструвати містянам свої таланти. Також тут відбудеться вечір акустичної музики.

О 17.00 на головній площі міста стартує урочиста частина свята: «Майбутнє-це ми!», де буде відзначена подяками та подарунками активна молодь Прилук.

З 19.00 розпочнеться концертна програма «Молодіжна хвиля», що організовується за підтримки громадської організації «Українська громадська рада». Прилучани отримають змогу насолодитися піснями переможця «Голосу країни-4» Ігоря Грохотського, учасника шоу «X-фактор» Артура Логая, фіналісту цього-ж проекту Влада Ульянича, а також насолодитися чарівністю fashion-співачки ULI RUD, що перемогла в проекті «Фабрика Зірок-4».

Протягом часу проведення святкових заходів буде працювати розважальне містечко для дітей.

Запрошуємо всіх прилучан та гостей міста на святкування Дня молоді!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *