Місто Новини

Проблему ливневок буде вирішено

 

Не всі ділянки ливневої каналізації у Прилуках справляються з великим об’ємом стічних вод. Це красномовно показала і остання злива – розповідає директор КП «Послуга» Руслан Ніязов. Під рокитнянським мостом плавали і люди і машини. Цю ділянку ливневки комунальники називають найбільш проблемною в місті.

Р.Ніязов: «Звичайно, це не проблема, яка виникла місяць, чи два тому, вона накопичувалась протягом декількох років. На одній із минулих сесій депутатами було прийнято рішення про вирішення цієї проблеми шляхом виділення коштів і реконструкції».

Ливнева система, що розташована поблизу рокитнянського мосту, колись належала заводу «Будмаш». Свого часу вона служила місту добре та без збоїв. Забиватися-ж почала після втручання в її конструкцію.

Р. Ніязов: «Коли відбувалися перебудови, в тому числі заправочного комплексу і дорога пішла не так, як вона йшла раніше, це викликало певне зрушення в ливневій системі – вона почала будуватись під кутом. Такого не повинно було бути. Там потрібні були конструкційні зміни».

Одразу після виділення коштів з міського бюджету КП «Послуга» уклала угоду з КП «Прилукитепловодопостачання», враховуючи те, що такий ремонт мають проводити профільні фахівці. Директор «Прилукитепловодопостачання» Андрій Гавриш розповідає, що вже були проведені тендерні процедури, і на підприємстві наразі чекають на поставку залізо-бетонних виробів.

Зараз фахівці розчищають також ливнеприймальні колодязі. До кінця липня проблему зотоплень під рокитнянським мостом планують ліквідувати. Загалом по місту 5 таких точок, які не витримують перевірку зливами. Поступово обіцяють розібратися і з ними. У Прилуках каналізаційні системи, які знаходяться на балансі «Послуги», простягаються на 12 км. Комунальне керівництво переконане, що це інфраструктура, яка вкрай потребує оновлення.

Відео від поціновувачів рокитнянського мосту

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *