Місто Новини

Готуємось до випускного

24 червня у прощальному вальсі закружляють прилуцькі випускники – 2017. Кожен 11-класник цього дня прагне виглядати особливо і неперевершено. Та найбільше клопотів у представниць прекрасної половини. Правильно обрати сукню, продумати зачіску і макіяж. Скільки цьогоріч коштуватиме випускний образ, «Пророк» поцікавився у самих винуватців свята.

Дівчата розповідають – сукні пишні та довгі давно не в моді. Стильні модниці надають перевагу сучасним моделям з якісних натуральних тканин. На піку популярності – вишиті білі плаття. Також цьогоріч актуальним є класичний чорний і червоний, а також м’ятний і пудровий (ніжно рожевий). Ціни на такі сукні турецького виробництва в середньому коливаються від 1300 до 1700 грн. Звісно ж можна знайти і дорожче і дешевше, це вже особиста справа. Зробити випускну зачіску вартує від 150 грн, святковий манікюр – від 100 грн. А ще потрібні туфельки, аксесуари, квіти… І це лише для стильного образу.

Рахувати витрати на святковий банкет ми навіть не наважувалися, бо всі святкують по-різному – хтось в ресторані, хтось в кафе, а хтось – на природі. За послуги плата теж виросла – платять відео і фото операторові, ведучому застілля, та музикантам. Сума залежить від кількості чоловік у класі та розмаху святкувань. В середньому випускна вечірка обійдеться батькам випускника в суму 3-4 тисячі грн.

Однак не слід забувати, що враження від випускного залежать не від вкладених грошей, а від емоцій, які у нього вкладуть випускники, батьки та вчителі на останньому шкільному святі!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *