Політика Скандали Україна

При обшуку в приміщенні “Страна.ua” Свободу слова не знайшли!

Нагадаємо, що 22 червня цього року було проведено обшук в інтернет-видавництві “Страна.ua”. Головного редактора Ігоря Гужву звинувачують у шантажі та отриманні незаконної вигоди в розмірі 10 тисяч доларів США. Навколо цієї події точиться багато різних розмов. Звернули увагу і на те, що в Україні немає жодного закону, який міг би контролювати та узаконити інтернет-видання.

Дуже багато було спекуляцій з боку депутатів різних рівнів щодо відповідальності за “брехню” таких видань. “Зробити закон жорстокішим та не дати брехати журналістам, які не мають совісті” – такою була основна теза майже всієї “Радикальної партії”. “… хабар, шантаж, в якому підозрюють Ігоря Гужву, ганьбить чесне ім’я журналіста.” – наголосив, зокрема, Олег Авер’янов, голова Чернігівського осередку “Радикальної партії Олега Ляшка”.

Журналісти “Право на захист” не можуть не погодитись із таким акцентом та тезами чесних та порядних політиків. На всякий випадок “чесних та порядних” візьмемо у лапки. Зі свого боку, хочемо порадити – введіть законодавчо також жорстку відповідальність і за невиконання передвиборчих обіцянок політиків та брехню чиновників. Так би мовити, щоб “зрівняти відповідальність”.

Тепер щодо Ігоря Гужви та “Страна.ua”. Нам здалося, що в стінах видавництва не знайшли “Свободи слова”, лише тому, що її там ніхто не шукав. І чомусь всі лише акцентували свою увагу на 10 тисячах доларів та не взяли до розгляду саме факт НАЯВНОСТІ КОМПРОМАТУ, який нібито дав можливість шантажувати депутата від “Радикальної партії Олега Ляшка” Андрія Лозового. Висновок : «Не було б компромату, не було б і нечесних журналістів». Виникає питання: «Хто ж в такому випадку є коренем зла?»

“Право на захист”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *