Місто Політика Скандали

«Зробив діло – гуляй сміло»

«Зробив діло – гуляй сміло» – це прислів`я знає кожен з нас ще з самого дитинства. Кожен з нас на жаль не Юлій Цезар і не може робити декілька важливих справ одночасно. Залог успіху лежить в повній концентрації на одному.

Ви спитаєте до чого я веду? Та все просто. Знову на порталі PROROK з`являється стаття зі звинуваченнями від Анатолія Назарини, де він пише, що знову винні козаки. Там вже і не тільки в тому, що дороги не робляться, їх звинувачують, а ще й в тому, що бюджет не укладається, уже винні в тому, що їм заважають грамотно і етично красти. Зі статті пана Анатолія громада та козацтво ще й малорозумне, бо ніхто і досі не зрозумів слова з виступу Анатолія Ященка і не зрозумів його «исчерпывающий ответ».  Чомусь автор пропустив важливе одне питання «ХТО ВИННИЙ в тому, що на дорогах міста НЕМА ДОРІГ?»

Чомусь свита нашого мера робить винними в зриві сесії козаків, а не себе? А треба було б навпаки. Зробили нормально дороги, ніхто не приходить і не зриває Вам сесії, не заважає робити свою роботу далі.  Робили б по совісті, робили б якісно свою роботу то не було б ніяких бунтів. Вони напевно бюджет укладати хочуть так, як асфальт на дороги. І інші питання так же будуть розглядати.

Якщо перейти до питання вихованості, етики та гендерної рівності, то сказати можна тільки такі речі:

1). Невиховано брехати, красти, не відповідати за свої слова та вчинки. Наголошу знову, що в політиці як в медицині –  у людини нема статі! Вона або професіонал, або ні. Чому всі так акцентують на тому, що наш мер жінка?

2). Невиховано безпідставно публікувати наклеп на людей, котрі зі світлими головами і чистими помислами роблять БЕЗВОЗМЕЗДНО (перепрошую за росіянізм) добрі діла. І хай це не загальномасштабні справи і хай це не мегабюджетні справи, але роблять! І доводити доброту серця і щирість душі лишній раз нікому не потрібно, бо ці люди не отримують зарплату, за те що роблять, а просто намагаються створити не краще майбутнє, а краще «зараз».

На останок хочу просто звернутися до кожного прилучанина, котрий прочитає мої «шедевральні» перли. Прилучани! Я від щирого серця вірю у Ваше світле майбутнє і сподіваюся, що кожен з Вас зробить свої висновки про те, що відбувається.

Шановні козаки! Дійте! Робіть, як нас учили наші мами і бабусі, виховуйте та несіть в народ науку народних традицій. Щиро вірю, що Ваше діло буде зроблене до кінця.

                                                                                              З вірою в краще

                                                                                              Марія Покровська

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *