Місто Спорт Україна

Прилуцький переможець кубку світу з кікбоксингу

На днях в італійському місті Ріміні завершився Кубок світу з кікбоксингу, що відбувався за версією Всесвітньої асоціації кікбоксерських організацій (WAKO). Учасниками турніру виступили близько 1200 спортсменів, що представляли 40 країн світу. Від України було 34 кікбоксери, що здобули 21 медаль, серед яких 8 вищого гатунку, а також 6 срібних і 6 – бронзових. Чому ця новина з’явилась на нашому сайті? Тому що одну з золотих медалей в категорії до 86 кг виборов скромний спортсмен Ігор Приходько, що народився і проживав у нашому місті. «Пророк» вирішив поспілкуватися з Ігорем, що гідно представляє наше місто і Україну у світі.

Пане Ігорю, коли Ви відчули, що спорт – це Ваше?

 

З самого дитинства хотів займатись єдиноборствами. Не розумів яким саме, але хотілось битись (посміхається).

 

Чи займались їм у Прилуках, хто був Вашим тренером? Чи є якісь яскраві спогади про місто, де провели дитинство?

 

Шкода, що в Прилуках не було можливості розвиватись і реалізуватись у спорті і взагалі… Першим тренером був Іллюхін Анатолій. Він був фанатом спорту і ми знайшли одне одного – разом робили перші кроки в боксі і відчували гіркий присмак поразок і натхненні моменти перемог. Я радий, що народився в той час і в цьому місті. Життя не солодке було, але це загартовувало мене і примушувало розвиватись, удосконалюватись.

 

Які це відчуття – здобути звання чемпіона світу? З чим можна порівняти?

 

Враження від перемоги на Чемпіонаті світу не пояснити словами. Це щось віртуальне, неземне. Особисто мені дуже довго потрібно було тренуватись, що б стати Чемпіоном Світу, складно пояснити це хочеться відчувати ще і ще.

 

Кому Ви завдячуєте своєю майстерністю? Які якості потрібні, щоб досягти успіху?

 

Дякую Богу, що обдарував мене талантом. Дякую першому тренеру, що розвивав у мені мій талант, справжнім друзям, які вірять і підтримують мене, людям, які підтримують спорт матеріальною допомогою та небайдужих, бо, нажаль відповідальні за розвиток спорту у нашій країні тільки користь для себе бачать…

У будь-якій справі потрібен хист до неї, сила волі, шалене бажання, терпіння, наполегливість, індивідуальність, творчість, сильна віра в себе, адже бувають моменти, коли ніхто не вірить – тільки я сам. Мотивація на різних етапах може бути різноманітною: диплом, медаль, спортивне звання, гроші, але наразі мене мотивує мій син. Хочу, щоб він пишався своїм батьком і не тільки як спортсменом, а як чоловіком, у певному сенсі цього слова.

Дякуємо за те, що прославляєте наше місто!

Пророк

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *