Місто Україна

Третій день “Безвізу”

На третій день легендарного «Безвізу» кордон з країнами ЄС вже перетнули 2910 українців. При цьому у них з собою були лише біометричні паспорти. Але «сито» кордону відсіяло одразу шість потенційних туристів, і про ці окремі випадки повідомив речник прикордонної служби Олег Слободян. За словами пана Слободяна, чотири випадки виїздного «табу» пов’язані з порушенням міграційного законодавства країн-членів ЄС впродовж попередніх поїздок. Ще дві людини не повідомили про мету перебування (певно, в Європі не дуже вірять, що ми просто їдемо тули витрачати кошти)

Два українці повернулись на Батьківщину по тій причині, що на кордоні з Італією не змогли довести належний рівень матеріального забезпечення, а на руках у них не було зворотних квитків. Згідно даним, що оприлюднили прикордонники, близько 70 відсотків українців перетнули кордон на західному напрямку через автомобільні ділянки пропуску, тоді як 23% і 7% подорожуючих, відповідно, віддали перевагу авіації та залізничному транспорту. Ця інформація була актуальною станом на шосту годину ранку 13 червня.

На даний момент омріяний «Безвіз» дозволяє українцям подорожувати по всіх країнах ЄС. Виключенням є лише Велика Британія та Ірландія. Також можна без перешкод відвідувати країни, що не належать до країн Європейського альянсу, але є підписантами Шенгенської зони – Ліхтенштейн, Ісландія, Норвегія, Швейцарія.

Збираєтесь у Європу? Не забувайте з собою біометричний закордонний паспорт. Оформити його можна у Прилуцькому міському відділі Управління Державної міграційної служби України в Чернігівській області. Попередній запис проводиться за телефоном 3-52-86. Новини Прилук на України дізнавайтесь на нашому сайті.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *