Місто Україна

Купляйте яйця, а не фрукти!

На днях Держстат підрахував останні економічні показники по Чернігівській області. Таким чином, у травні 2017 рокі загальний рівень інфляції склав 101.1%, що на 0.02 відсотки краще, ніж по всій Україні. Відносну стабільність демонструють безалкогольні напої і продукти харчування – середня ціна товарів зросла на 1.6%.

Неприємним для споживачів виявиться похід за овочами та фруктами – вони «злетіли» в ціні одразу на 9.2 і 9.9 відсотків, відповідно. М’ясо, цукор, олія, хліб, макаронні вироби та м’ясопродукти, в середньому, здорожчали на 0.9-3.9 відсотки.

Але є і ложка меду в бочці «фруктів». Так, яйця тепер вигідніше куплять на 18.2 відсотки. Тоді як ціна на молоко, масло и гречані крупи знизились, відповідно, на 3.8, 1.7 та 4.5 відсотків, відповідно.

Відпочить «з душею» також стало дорожче – цигарки та алкогольні зросли в ціні. Якщо за «вогняну воду» прийдеться заплатить на 1.2 відсотки більше, то скористатися продукцією цигаркової індустрії тепер дорожче на 4.7 відсотків. Окремо скажемо – редакція «Пророку» не радить читачам бавитись з такими забавами. Тим паче, Держстат нам рекомендує яйця.

Нажаль, комунальні послуги також не стоять на місці. Так, у травні тарифи на каналізацію по області зросли на 4.6 відсотків, на холодну воду – на 3.9%, тоді як власникам будинків та прибудинкових територій доведеться заплатить на 2.2 відсотки більше.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *